pol_pl_big-fish-skateboards-2014-blue-steel-red-9396_1_0.jpg
pol_pl_big-fish-skateboards-2014-blue-steel-red-9396_3.jpg
pol_pl_big-fish-skateboards-2014-blue-steel-red-9396_6.jpg
pol_pl_big-fish-skateboards-2014-blue-steel-red-9396_2_0.jpg

Big Fish Skate Niebieska

Producent: 
Dostępność: 
Niedostępny

Unikatowy model Fishki dostępny tylko w wybranych sklepach - BIG FISH - deska o większych wymiarach, zapewnia lepszą stabilność i pozwala uzyskąć jeszcze większą przyjemność z jazdy

FishSkateboards to Polska marka, która jako pierwsza w Europie reaktywowała zapomniane winylowe deskorolki sprzed lat. Inspiracją są deski z lat 70-80-tych takie jak Mercedes czy Roller.

Nazwa Fishskateboards odnosi się do wyglądu tych niepozornych deskorolek. Przypominają swoim wyglądem kolorowe rybki, ale ich niewielkie rozmiary to zasłona dymna. Są praktycznie niezniszczalne przy standardowym użytkowaniu. Mały rozmiar i niewielka waga Fishki pozwala na zabranie jej ze sobą wszędzie. Kolorystyka desek powoduje, że osoba jadąca na Fishce będzie rozpoznawalna na ulicy i gwarantujemy, że spotka się z ogromnym zainteresowaniem przechodniów.

Fishka to  deska slalomowo-cruisingowa, idealnie nadająca się do miejskiej jazdy po zatłoczonych chodnikach. Riderzy docenią jej wszechstronność, a wszyscy polubią jej wyjątkowy design.

Specyfikacja deski:

Długość: 68,5cm

Szerokość: 13cm w najwęższym miejscu, 19cm w najszerszym miejscu

Wheel Base: 45cm

Łożyska: Abec 11

Koła: Fish Skateboards 59mm 78a

Blat: Winylowy, sztywny

Fish powraca!!!

Fish Reaktywacja to ekscytujący powrót pojawiających się w połowie lat 70' deskorolek z tworzyw sztucznych, które były jednymi z najlepszych i stylowych desek na całym świecie.

Wszyscy pamiętamy Rollery, Mercedesy, Rybki - różnokolorowe deski, na których jeździło pokolenie lat 70 i 80tych.

 Z nowym logiem i pod nowa nazwą FISH SKATEBOARDS, oficjalnie reaktywujemy wspomnienia z dzieciństwa i przywracamy dobre imię

Niestety ten produkt jest niedostępny, ale mamy nowsze: