rayne-anthem-btb-graphic-deck-only.jpg
rayne-anthem-complete.jpg
aaaahsd_pfroduct_rayne-anthem-_set-hd_1.jpg
anthemwebready_graphic.jpg

RAYNE ANTHEM BTB

Producent: 
948,99 zł
Dostępność: 
Dostępny

Surferski kształt został przeniesiony na deskę w tym samym czasie kiedy rolki zostały stworzone przez dodanie ceramicznych kół do drewnianego klocka.

Od tamtego dnia kierunkowa, stożkowata platforma była bez przerwy recyklingowana na nowo. Więc kiedy ekipa Rayne zdecydowała się na stworzenie nowego cruisera/freeridera ważne dla nich było, aby trzymali się surferskich korzeni przy jednoczesnym sprawieniu by była fajniejsza i bardziej funkcjonalna niż kiedykolwiek.

Tym razem wzięto w obroty tradycyjną freeridową platformę z gładkim radial concavem i rockerem, tworząc nienachalną i wygodną platformę która w dalszym ciągu świetnie radzi sobie z freeridem i wykaszaniem ciasnych uliczek

Przesuwając nogę do tyłu, w kierunku rockera, wyczujesz soczystego, ostrego kicktaila.

Zaprojektowana we współpracy z lokalnymi ekipami riderów deska uzbrojona została w konstrukcję K.I.S.S. Oraz niewykle skoczny pojedynczy kick dłuższy niż w przypadku 35''.

Konstrukcja K.I.S.S.

Wszystkie deskorolki wymuszają konstrukcję która jest mieszanką ziarnistego materiału aby zapewnić sztywność i integralną strukturę.

Tradycyjnie używamy włókna szklanego aby osiągnąć sztywny szablon w wielu kierunkach dający niezrównaną wytrzymałość.

Tym razem zaoferowana coś miększego, przy zachowaniu przystępnej ceny – efektem było owinięcie rdzenia Fat Bottom warstwą klonu, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Takie rozwiązania sprawdza się idealnie przy cruisingu, zachowując przy tym na tyle twardą konstrukcję aby wykluczyć chybotanie deski przy wyższych prędkościach.

Specyfikacja:

Długość: 91cm

Szerokość: 24cm

Wheelbase: 60,5cm

Traki: Bear

Koła: Dostępne na stronie